აქ ენებს სუპერ მასწავლებლები თანამედროვე და პრაქტიკული მეთოდებით ასწავლიან
პირველი ქართული ენების სკოლა, რომელმაც ხელოვნური ინტელექტი გამოიყენა
ინგლისური ენის კურსი ითვალისწინებს პრაქტიკულ და ინტერაქციულ მუშაობას მოსწავლეებთან: საუბარი, დიალოგი მიმდინარეობს ბუნებრივად. მასწავლებლის მიზანია, გასწავლოთ სიტყვებისა და გრამატიკის სწორად გამოყენება, თავისუფლად და გამართულად ლაპარაკი, სწრაფი საუბრის მოსმენა, ტექსტების მარტივად დამუშავება და გამართულად წერა.
ჩვენთან კურსებზე ახალი სიტყვები სტანდარტულად არ ბარდება, არამედ პრაქტიკაში გამოყენებით მოწმდება. მოსწავლეები ტექსტებს კი არ ყვებიან, არამედ წაკითხვის შემდეგ განიხილავენ და აფასებენ ნასწავლი ლექსიკისა და გრამატიკის გამოყენებით.
კურსის ძირითადი მასალები შედგება უახლესი სახელმძღვანელოებისგან, სადაც შედის აუდიოები როგორც ამერიკული, ასევე ბრიტანული აქცენტით; ორიგინალური ციფრული სავარჯიშოებიანი სასწავლო პლატფორმა, ძალიან დიდი რესურსის სასწავლო ვიდეოთეკა და გასართობი სამაგიდო თამაშის აქტივობებიც კი.
ძირითადის გარდა მასწავლებლები იყენებენ დამატებით მასალებსაც, რომლებიც თქვენს ინტერესებსა და მიზნებზეა მორგებული, რისთვისაც გსურთ ინგლისურის სწავლა. ანუ დაამუშავებთ იმ რესურსებს, რომლებიც თქვენ მოგწონთ და გაინტერესებთ.
საშინაო დავალებები თავიდან ბოლომდე მორგებულია ნასწავლის პრაქტიკაში გამოყენებაზე და არა მხოლოდ წერითი სავარჯიშოების უბრალო შესრულებაზე. “ინგლისურის კურსი ზრდასრულთათვის” ითვალისწინებს მოსწავლეების დატვირთულ გრაფიკსაც, ეს კი იმას ნიშნავს, რომ გექნებათ აი ისეთი დავალებები, ძაან მოუცლელობის დროსაც რომ არ დაგეზარებათ.
დიდი ყურადღება ექცევა განვლილი მასალის გამეორებასაც, რისთვისაც ვატარებთ შემაჯამებელ გაკვეთილებს.
კურსის ხანგრძლივობა ინდივიდუალურია, ხოლო მინიმალური პერიოდია 4 თვე და ვასწავლით A1-C1 დონეებს. მოსწავლეების მინიმალური ასაკია 17.
კურსის ტიპი :
გაკვეთილის ტიპი :
გაკვეთილის სიხშირე :
ფასის სანახავად მონიშნეთ სასურველი ვარიანტები მოცემული კატეგორიებიდან
გადახდის მეთოდები :